Zofia Ciechanowska

Zofia Ciechanowska

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

KSAWERY DUKIELSKI

KSAWERY DUKIELSKI

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PARTYZANTÓW ZIEMI KIELECKIEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Jakub Dychała

Jakub Dychała

TECHNIKUM NR 3 IM. HUTNIKÓW OSTROWIECKICH

Anna Głazek

Anna Głazek

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II IM. JOACHIMA CHREPTOWICZA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Oliwia Gondek

Oliwia Gondek

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. MARCINA POPIELA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Martyna  Kacała

Martyna Kacała

TECHNIKUM NR 3 IM. HUTNIKÓW OSTROWIECKICH

Julia Kaczmarska

Julia Kaczmarska

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Aleksandra Kwapisz

Aleksandra Kwapisz

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II IM. JOACHIMA CHREPTOWICZA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Marcel Langner

Marcel Langner

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Stanisław Lipka

Stanisław Lipka

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Armando Malesza

Armando Malesza

NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Angela Mozal

Angela Mozal

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Marcela Mozal

Marcela Mozal

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Klaudia Pająk

Klaudia Pająk

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Laura Podgórny

Laura Podgórny

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II IM. JOACHIMA CHREPTOWICZA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Wiktoria  Przepiórka

Wiktoria Przepiórka

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. STANISŁAWA STASZICA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Zofia Ptasińska

Zofia Ptasińska

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. ORLĄT LWOWSKICH W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Filip Rachwał

Filip Rachwał

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Maja Rafalska

Maja Rafalska

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Amelia Siemieniuch

Amelia Siemieniuch

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA „DWUNASTKA” IM. JANA PAWŁA II W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Julia  Skowron

Julia Skowron

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. STANISŁAWA STASZICA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Julia Szymańska

Julia Szymańska

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II IM. JOACHIMA CHREPTOWICZA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Alan Turek

Alan Turek

TECHNIKUM NR 3 IM. HUTNIKÓW OSTROWIECKICH


Nie znaleziono radnych
spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.